top of page

Hakkımızda

ROTA TRANSMİKSER PASLANMAZ SAC METAL DEMİR ÇELİK SAN VE TİC. A.Ş. transmikser imalatı treyler , inşaat , taahhüt , demir , çelik, ağır ve hafif çelik yapılar , borulama ve arıtma ekipmanları , şaseler , kazanlar ,proje bazlı çelik imalatlar , konveyör bantlar , yarım ve tam geçme ızgaralar , özel mimari imalatlar , çelik merdivenler , çelik basamaklar , platformlar , drenaj ürünleri imalatları ve maden sektöründe faaliyet gösteren bir Rota Grup kuruluşudur.

Teknolojiyi yakalamış makine ve teçhizatı ile yeniliklere açık , inovasyona önem veren , kaliteyi ve güvenilirliği ilke edinen anlayışımızla müşterilerimize daha iyi hizmet ve en iyi kaliteyi en ucuza vermek amacımızdır. Yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerimizin yaptığımız işlerle güvenini kazanarak , imalat ve hizmet kalitemizi en üst seviyeye çıkarmak ve çözüm ortağı olmakla mükellefiz.

 

Rota Transmikser A.Ş. transmikser ve transmikser yedek parça imalatı , bakım , revizyon , hasar onarım ve hasar tespit , kumlama , boyama işleri olmak üzere transmikser sektörünün tamamına giriş yapmış , kendi bünyesinde transmikser adına gerekli bütün materyalleri üretebilen , bunu sizlere en iyi ve en uygun koşullarda sunabilen son sistem makine ve teknolojilere sahip olan , sektörün kalitesini yükseltme amacı ile çalışan çözüm ortağınızdır. Sorunlarınıza en kısa sürede cevap vermek şirketimizin birinci politikasıdır. Gerek teknik gerekse yerinde destek ile işleriniz istediğiniz zamanda ve en iyi şekilde sizlere teslim edilir.

 

Gebze Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikamızda imalat.İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde servis ve Sirkeci İrtibat Büromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

 

Rota Transmikser A.Ş sizlere sunduğu hizmette tamamen şeffaf bir yol izlemektedir. İmalatların yapıldığı materyallerin ISO TSE standartlarına uygunluğunu, materyallerin kimyasal içeriklerine kadar belgelerle sizlere sunum yapmaktadır. Şirketin amacı en iyi imalatı sizlere sunarak sizlerin oluşacak aksaklıklar sonucu iş ve zaman kaybınızını minimize etmektir.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Misyon

Şirketimizde mevcut olan teknolojik yetenek ve kapasite doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak Yeteneklerimiz ve enerjimizle faaliyette bulunduğumuz tüm coğrafyalarda insan hayatına değer katacak çözümler üreterek refahın artmasına katkıda bulunmak.

Mobil vinç
Su Temin İşleri Yüklenicisi

Vizyon

Avenir Light is a clean and stylish font favored by designers. It's easy on the eyes and a great go-to font for titles, paragraphs & more.

bottom of page